Prduch Babiš – jeden z vás

Čau důchodci,

tady Babiš, jeden z vás. Tohle, co teď píšu, je jen pro nás přes šedesát. Pro nás, co už máme vnoučata. Co máme životní zkušenost. A co se nenecháme jen tak oblbnout. To, že se tahle zpráva k vám na Facebook dostala, znamená, že naše předvolební kampaň funguje.

Tohle, co píšu, je pro nás, co umíme počítat každou korunu a vážíme si jí. Pamatujete, jak vám pravicová vláda přidala 40 korun? Teda, spíš se vám tím vysmála? Já se o lidi starám. Co jsem premiér, tak vám vláda, kterou vedu, za jediný rok přidala až 924 korun měsíčně.

Tohle jsem si přál udělat – a udělal jsme to. I když jste asi viděli, že kvůli tomu každý politik a komentátor hrozně řval, já jsem to prosadil. Pro vás.

Vždycky jsem dokázal prosadit správné věci. Vybudoval jsem Agrofert, který teď dává práci desetitisícům lidí. Možná jsou mezi nimi vaše děti, možná vaše vnoučata. Jako předseda vlády jsem zajistil, aby naše firmy mohly čerpat miliardy z EU. Pravicová opozice mi vyčítá, že i moje bývalé firmy čerpají miliardové dotace. A co je na tom špatného? Mají snad miliardy zůstat nevyužité? Mají je snad čerpat jiné státy?

Chci, aby naše země prosperovala a byla soběstačná. I proto firmy, které jsou teď ve svěřenském fondu, dodávají českým lidem uzeniny, pečivo nebo třeba spodní prádlo. Stranou nezůstává ani budoucnost Česka – naše děti. Moje bývalé firmy proto provozují síť reprodukčních klinik. S mými firmami ale už nemám společného nic. Vůbec nic. Teď totiž makám pro vás.

Dejte ve volbách svůj hlas našemu hnutí – zvýší se životní úroveň nás všech. Na důchod nedostanete přidánu tisícovku, ale dvě tisícovky! Já vím moc dobře, že si to zasloužíte.

Opoziční politici můžou nadávat, že je to projídání peněz. To určitě. Díky tomu si v obchodech budete moct koupit spoustu kvalitních českých potravin nebo něco pěkného na sebe. Případně můžete penězi navíc pomoci svým vnoučatům s asistovaným početím na některé z českých klinik.

Přijďte volit!

Váš Andrej – jeden z vás

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..