Na slimáky!

Prezident Miloš Zeman národ ujistil, že se z něho nestal abstinent. Vymezil se tak vůči Lidovým novinám, které podle Zemana napsaly, že přestal pít alkoholické nápoje. Drobná nesrovnalost spočívá v tom, že Lidové noviny neuvedly, že by Zeman skončil s pitím alkoholu. V části článku, která je volně dostupná na internetu, se píše o tom, že Zeman na radu lékařů omezil pití alkoholu. Jak snad každý uzná, přestat a omezit jsou slovesa dost odlišného významu. Zeman každopádně opět potvrdil, že čím vehementněji pravdivost nějaké informace popírá, tím pravdivější daná informace je.

Politické strany představily předvolební spoty. Jeden z nejméně povedených spotů má nepochybně hnutí ANO. Andrej Babiš nám v něm sděluje, že nikdy nepřestane bojovat proti politickým blábolům. Tradiční politici totiž podle předsedy hnutí ANO nic jiného než blábolit neumí. Tak moment! Tradiční politici kromě blábolení přece umí ještě další věci. Například krást a korumpovat. Říkal to přece….. Andrej Babiš.

Zatímco Andrej Babiš vyhlásil boj blábolům, ČSSD má ve svých řadách bojovníka jiného kalibru. Místostarosta brněnské městské části Bohunice přirovnal migrační vlnu k útoku slimáků. A se slimáky je pan místostarosta připraven bojovat. Na celé záležitosti je zarážející snad jen to, že druhý muž jedné z brněnských městských částí vyhlašuje válku uprchlíkům až nyní. Je totiž dlouhodobě známo, že právě brněnské Bohunice jsou vysněnou destinací pro miliony uprchlíků z celého světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..