Nejde o bordel, je to kabaret

Třetího listopadu se v pražském Obecním domě konala akce na podporu česko-ruských projektů. Hlavní programem akce nazvané „Stříbrný lukostřelec ČR“ bylo slavnostní udílení cen za rozvíjení česko-ruských vztahů. Mezi partnery události, které udělil záštitu prezident Miloš Zeman, byl i pražský striptýzový klub. Striptýzový podnik měl údajně na akci zajistit hostesky, které měly mužským návštěvníkům akce rozdávat kupony se slevou do příslušného podniku.

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček k celé záležitosti s odkazem na neúčast prezidenta na akci uvedl, že Hrad věc neřeší. Netradiční sponzoring ovšem nenechal chladným jednoho z mediálních partnerů večera, který se na rozdíl od prezidenta slavnostního předávání zúčastnil. Ten celou záležitost považuje mimo jiné za klamání Kanceláře prezidenta republiky.

S kritikou nesouhlasí ředitel zmiňovaného striptýzového podniku. „Nevím, jestli se tam vůbec slevové karty rozdávaly. Mám s tímhle pokryteckým způsobem naší společnosti velký problém. Tancují u nás sice nahá děvčata, ale nejde o bordel, je to kabaret,“ uvedl pro Lidovky.cz.

Poslední věta z vyjádření šéfa nočního klubu způsobila to, že jsem smíchy málem spadl pod stůl. Závěr výroku mi totiž až nápadně připomněl jedno místo, které je zcela odlišné od toho, které myslel pan ředitel. Místo, kde levá ruka (zřejmě) neví, co dělá ruka pravá. Místo, kde obecenstvo s napětím čeká, jaké míry trapnosti dosáhne výkon účinkujících tentokrát. Ano, řeč je o Hradním kabaretu.

Nakonec je možná škoda, že se akce Stříbrný lukostřelec nikdo z Hradu  neúčastnil. Kdyby se akce zúčastnil například Jiří Ovčáček, mohl za získané kupony strávit příjemný čas v přítomností sympatických spoře oděných dívek. My ostatní bychom si zatím užívali klidný předvánoční čas bez Ovčáčkovy twitterové kanonády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..