Šrek vítězem Velkého Bratra

Prvním vítězem reality show Big Brother se stal David Šín přezdívaný Šrek. Čtyřiadvacetiletý dělník ze Zábřehu v dnešním finále získal 55 procent všech hlasů a odnáší si tak šek na 10 milionů korun. Druhá skončila Eva Horzinková, třetí Filip Trojovský.

Nedá se říci, že bych někoho z nijak překvapivé finálové trojice pokládal za vyloženého favorita na celkové vítězství. Přesto mne až třetí místo Filipa Trojovského překvapilo. Stejně jako on jsem mylně předpokládal, že hlasy zejména mladších příslušnic něžného pohlaví ho vynesou až na dosah kýžených 10 miliónů. Nestalo se tak a určitá část národa rozhodla, že se o konečné vítězství utká „dobrák“ Šrek a „herečka“ Eva.

Asi nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že David Šín zvítězil právě pro svoji bezkonfliktnost a inteligenci, které zřejmě nijak nevybočují z mezí běžných v těchto zeměpisných šířkách. Ač nositelům podobných vlastností rozhodně nepatří můj obdiv, jsem vcelku rád, že z výše uvedené trojice získal vítězství právě Šrek. Jsem si totiž téměř jist, že zbylí dva finalisté dokáží mnohem lépe zhodnotit získanou popularitu než by to býval dokázal on sám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..